ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přednášky

Když není Tomík na cestách po světě, tak je na cestách po republice s přednáškami. Zastavte se na jedné z nich se pobavit nebo načerpat inspiraci na Vaše cesty. Jestli chcete přednášku do Vašeho kulturního domu, školy nebo na firemní akci, tak mrkněte do sekce kontakt.

Africká jízda - Premiéra filmuHranice Více info
Tuktukem z Thajska až na MoravuHavlíčkuv Brod Více info
Tuktukem z Thajska až na MoravuJindřichov u Hranic Více info
Africká jízda - FILMPraha Více info
Afrika s tuktukemTřebíč Více info
Afrika s tuktukemHodonín Více info
Afrika s tuktukemKroměříž Více info
Afrika s Tomíkem

Afrika s Tomíkem

Tuktuk je Tomíkova oblíbená tříkolka, se kterou rád brázdí svět. Na cestě dlouhé 9000 km za 111 dní s ní projel barevnou Jihoafrickou republikou, Botswanou plnou zvířat, Zambii s Viktoriini vodopády, přes nejtěžší Zambii, veselou Malawi, obrovskou a domorodými kmeny posetou Tanzánii až nakonec dorazil do Ugandy, kde vozítko zaparkoval, aby za dva roky pokračoval na cestě dále domů.

Bláznivý příběh, plný neuvěřitelných zážitků, které Tomíka a jeho parťáka a zároveň kameramana Davida na cestě potkali! Jak se řídí tuktuk v Africe? Jak žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? A co malárie? Mnoho barvitých historek doprovázené krásnými, nejen dronovými záběry, Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád povypráví. Smích a napětí je provázen po celou dobu přednášky.

Tuktukem z Thajska až na Moravu

Tuktukem z Thajska až na Moravu

Tuktuk je motorová tříkolka, kterou si Tomík pořídil v Thajsku a bez jakýchkoli zkušenosti se úplně sám vydal s tímto 35 let starým vozidlem na roční cestu přes půl světa. Projel tak 13000 km přes Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko, Slovensko a Vsetín až jej přesně do roka a do dne dotlačil domů

O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnou těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě a mnoho barvitých historek plných neskutečných situacích, útěků před slonem, příšerně úžasných indů, ale i přátelského Íránu vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou milerád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně. Na místě bude k prodeji i knížka o této strastiplné cestě a můžete jí mít i s podpisem a věnováním autora!

Na kole do Gruzie a zpět

Na kole do Gruzie a zpět

Dnes již známý cestovatel Tomáš Vejmola neboli Tomík na cestách vyrazil na úplně sám svou první cestu dlouhou 7000 km do Gruzie a zpět. bez žádných dřívějších zkušeností s dálkovou cyklistikou a s pouhými 50 eury v kapse ho doprovázel jen přihlouplý výraz ve tváři a nevědomost co ho čeká.

Poví vám příběh o tom, jak projel 8 zemí za 101 dní. Jak byl vyhnán bezdomovcem z jeho příbytku. Jakou péčí dostal na Ukrajině, Turecku či v Rusku. Proč mu muslim v pohoří Kavkaz umýval záda a jak se dokázal dorozumět bez pořádné znalosti jazyků. O tom, že všechno jde, když se chce Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně. Na místě bude k prodeji i knížka o této strastiplné cestě a můžete jí mít i s podpisem a věnováním autora!

Všechny zážitky, krásné i strašidelné věci pro Vás pečlivě fotím.

Přihlášení