ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Tuktukem z thajska domů

Tuktukem z Thajska až na Moravu

Tuktuk je motorová tříkolka, kterou si Tomík pořídil v Thajsku a bez jakýchkoli zkušenosti se úplně sám vydal s tímto 35 let starým vozidlem na roční cestu přes půl světa. Projel tak 13000 km přes Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko, Slovensko a Vsetín až jej přesně do roka a do dne dotlačil domů

O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnou těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě a mnoho barvitých historek plných neskutečných situacích, útěků před slonem, příšerně úžasných indů, ale i přátelského Íránu vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou milerád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně. Na místě bude k prodeji i knížka o této strastiplné cestě a můžete jí mít i s podpisem a věnováním autora!

Tuktukem z Thajska až na Moravu Tuktukem z Thajska až na Moravu Tuktukem z Thajska až na Moravu Tuktukem z Thajska až na Moravu Tuktukem z Thajska až na Moravu Tuktukem z Thajska až na Moravu

Ohlasy:

Pořádám cestovatelské přednášky Světem kolem dokola a Tomíkova přednáška patří mezi ty nejoblíbenější a lidi se za ním rád vrací. Konkrétně přednáška o roční cestě z Thajska domů je neskutečně vtipná, poučná a až dech beroucí a často od diváků slýchávám, že ty dvě hodiny rychle utekli, že by vydrželi poslouchat mnohem déle. Člověk když si ještě přečte knížku, tak je ještě doplněn informacemi, kterých na roční cestě bylo asi fakt dost. Moc rád u nás přivítám Tomíka s další přednáškou a přeji mu ať mu ten zápal při vyprávění vydrží.

Petr Novák – organizátor přednášek

Vtipné! Neustále jsem se smála anebo napjatě poslouchala. Kolikrát jsem se přistihla s otevřenou pusou :D Po přednášce jsem si šla k Tomíkovi ještě pro knížku a věnoval mi do ni podpis i věnování. Bohužel jsem se ke čtení dostala až v létě, ale bylo to skvělý! Knížka je více rozsáhlá než přednáška a vyhlížím, kdy bude Tomík v okolí, abych zašla na jeho novou přednášku o Africe.

Martina Štajnarová - návštěvník přednášky

Tomíkovo vyprávění bylo plné emocí, empatické, vtipné a zábavné. Vyprávěl o praní prádla v jezeře, cestování s „Maruškou“ a dalšími stopaři, „hasicím přístroji“ ve škole, nedotčené přírodě Myanmaru a nádheře Nepálu, kde ho honil slon v jungly a Himalájí, nakládání Tuk tuku ve stylu Pat a Mat, pohostinnosti obyvatel Íránu, ochotě lidí v Bulharsku, setkání se slovenskými policisty bylo to nejvtipnější.

Tereza Cabáková ZŠ Šromotovo