ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Afrika s Tomíkem

Afrika s Tomíkem

Tuktuk je Tomíkova oblíbená tříkolka, se kterou rád brázdí svět. Na cestě dlouhé 9000 km za 111 dní s ní projel barevnou Jihoafrickou republikou, Botswanou plnou zvířat, Zambii s Viktoriini vodopády, přes nejtěžší Zambii, veselou Malawi, obrovskou a domorodými kmeny posetou Tanzánii až nakonec dorazil do Ugandy, kde vozítko zaparkoval, aby za dva roky pokračoval na cestě dále domů.

Bláznivý příběh, plný neuvěřitelných zážitků, které Tomíka a jeho parťáka a zároveň kameramana Davida na cestě potkali! Jak se řídí tuktuk v Africe? Jak žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? A co malárie? Mnoho barvitých historek doprovázené krásnými, nejen dronovými záběry, Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád povypráví. Smích a napětí je provázen po celou dobu přednášky.

Afrika s Tomíkem Afrika s Tomíkem Afrika s Tomíkem Afrika s Tomíkem

Ohlasy:

Přednáška byla zajímává. Šlo vidět, že pán Vejmola už vyjel na profesionální cestu i s kameramanem. Prvně, musím přiznat, že ze začátku besedy mi přišlo, že se ztratilo to dobrodružné kouzlo, kdy už se nevydal na cestu sám, ale již se zmiňovaným kameramanem, ale díky tomu má kvalitnější fotky a videa včetně těch dronových. Nakonec cesta po Tanzánii, kdy jim šlo i o život, člověk nevěřícně kouká, jak to zvládli vlastně celé projet a potlesk publika po besedě byl na místě.

Martin Vejnar – Návštěvník přednášky