Besedy
Pro školy, veřejnost i pro radost

Beseda na téma 

"Na kole do Gruzie a zpět"

Tomáš Vejmola nebo taky Tomík na cestách není žádný velký cestovatel a to doslova. Bez jakýchkoliv zkušeností s cyklistikou vyrazil na cestu dlouhou 7000 km do Gruzie a zpět s 50 eury v kapse a přihlouplým výrazem na tváři s nevědomosti co ho čeká.
Poví vám příběh o tom jak projel 8 zemí za 101 dní. Jak byl vyhnán bezdomovcem z jeho příbytku. Jakou péči dostal na Ukrajině, Turecku či v Rusku. Proč mu muslim umýval záda a jak se dokázal dorozumět bez pořádné znalosti angličtiny.
Své historky, fotky i videa po celou cestu sdílel na svůj blog @TomíkNaCestách a bavil tak mnoho lidí. Teď objíždí republiku a na přednáškách baví všechny generace live.

Přijde si poslechnout pár veselých i příšerných historek a třeba se i dozvědět, jak je cestování snadné a jednoduše boží.


Reference

ZŠ Šromotovo - Přednáška byla zábavná i poučná, děkujeme Tomášovi za zajímavé vyprávění a přejeme další cestovatelské úspěchy. http://www.zssromotovo.cz/akce%20%C5%A1koly/na-kole-do-gruzie-tomik-na-cestach

ZŠ Struhlovsko - Žáky zaujal nejen svým kamarádským přístupem,přirozeným vystupováním, ale hlavně vtipnými historkami, které bavily všechny přítomné. http://www.stru.hranet.cz/postnuke/index.php?name=News&file=article&sid=2356

a máma taky říkala že dobrý to bylo.