ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Vlog

Zažij Maroko se mnou!

V Maroku dělám průvodce a jestli se chceš taky přidat na cestu se mnou nebo chceš zjistit, jak takový týden v Maroku může vypadat, tak klikni na článek, pro více informací s detejlním videem, jak taková cesta se mnou vypadá!

Povím ti tady na co se můžeš těšit. Pak už je na tobě, jestli vyrazíš sám, s přáteli a nebo celý výlet ti připravím, zbavím tě starostí s organizací, neznalostí místních nástrah a vyrazíme spolu s dalšími podobně naladěnými lidmi a věř, že to bude super! Však koukni na video :)

 

Den 1 - Marrákeš

Doletíme do Marakeše, kde na nás budou na letišti čekat dvě auta s kterými se přesuneme do horské vesničky ve Vysokém Atlasu. Tam se ubytujeme s výhledem na nejvyšší horu severní Afriky Toubkal.

 

Den 2 - Imlil a výlet do hor

Jednodenní lehký trek z vesnice Imlil do zapadlé vesničky Tizi Ouseem. Přespání ve stejném ubytování jako noc první.

 

Den 3 - Ait Ben Haddou, Kasbeh

Přesun auty na jih přes pohoří Atlas. Navštívíme tradiční venkovské opevnění ksar ze 17. století, které je známé jako Ait Ben Haddou, kde se natáčel Gladiátor, Kleopatra, Mumie a další filmy. Přesun a přespání ve městečku Skoura.

 

Den 4 - Kasbeh, Sahara

Menší projížďka na kolech po vesnici Skoura a navštívení Kasbeh Amridil (rodinného hradu) Přesun auty na Saharu, kde se při západu slunce projdeme s velbloudy po poušti, dáme výbornou čtyřchodovou večeři, až nám prasknou pupky. Večer si užijeme u ohně s pohledem na nekonečno jasných hvězd. 🌙🐫

 

Den 5 - Zagora, přejezd přes Atlas

Po vydatné snídaní je možnost si půjčit čtyřkolky (je to na každém z nás. 40€ na osobu/h) Poté vyrazíme zpět na sever přes Atlas. Přespání v Uzúd

 

Den 6 - Vodopády Uzúd a noční Marakeš

Projdeme se a odvážní i vykoupou pod největšími a nejhezčími vodopády v Maroku Uzúd. Poté přesun auty do Marakeše, kde se ubytujeme a vyrazíme do nočního města na zážitkovou večeři v ikonickém náměstí Djemaa el-Fna.

 

Den 7 - Marakeš

Navštívíme koželužny, královský palác, projdeme si ty nejkrásnější orientální trhy a oslavíme naplno prožité dobrodružné Maroko😎

 

Den 8 - odlet

Odlet domů z Marakeše

 

Mrkni na video z Maroka, ať se máš na co těšit :)

 

Co máš zařízeno?

  • Letenky, ubytování se snídaní, pronájem dvou aut a palivo, čtyřchodová večeře v poušti, velbloudy, průvodcovské služby po celou dobu.
  • Chceš být taky řidič a zažít Maroko o to víc? Máš slevu k našemu výletu! 

 

Chceš vyrazit taky se mnou? Tak mi napiš :) tomas.vejmola@gmail.com 

Zpět na VLOG »

Všechny zážitky, krásné i strašidelné věci pro Vás pečlivě fotím.

Přihlášení