Přednáška: Na kole do Gruzie a zpět

Tomáš Vejmola, nebo také Tomík na cestách není žádný velký cestovatel a to doslova. Bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s cyklistikou vyrazil na svou první cestu dlouhou 7 500 km. Do Gruzie a zpět s 50 eury v kapse a přihlouplým výrazem na tváři s nevědomosti co ho čeká.

Poví vám příběh o tom, jak projel 8 zemí za 101 dní. Jak byl vyhnán bezdomovcem z jeho příbytku. Jakou péčí dostal na Ukrajině, Turecku či v Rusku. Proč mu muslim v Gruzii umýval záda a jak se dokázal dorozumět bez pořádné znalosti jazyků. O tom, že všechno jde, když se chce Vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně.

Co je potřeba k uskutečnění přednášky?

  • PC nebo notebook (Tomík bere vlastní notebook, ale vždy je lepší mít jeden v záloze)
  • Projektor + plátno (nebo bílá, rovná, čistá zeď) + kabel od notebooku k projektoru (HDMI). Případně redukce z VGA na HDMI
  • Dostatečné ozvučení místnosti či sálu, připojení k notebooku (3,5“ jack). Zkrátka i v zadní části místnosti či sálu, by měl jít projev krásně slyšet.
  • Mikrofon vždy pomůže

Své historky, fotky i videa po celou cestu sdílel na svůj Youtube kanál – Tomík na cestách a bavil tak mnoho lidí. Často objíždí republiku a na přednáškách baví všechny věkové generace.

Délka přednášky je 90 minut

Máte zájem o přednášku? Neváhejte Tomíka kontaktovat. Jakmile bude k dispozici, odpoví Vám a domluvíte si termín.