Publikováno

Jaro je tu!

Rád bych jen pro pořádek a hned na začátek řekl, že jsem na cestě fakticky dlouho, takže jsem už zapomněl, jak se balí děvčata a taky začínám trpět samomluvou.

 

Včera v kavárně….

 

Ty vole ta je nádherná! Támhle u stolu! Úplně můj typ! Ta by ale o mě pohledem ani nezavadila. To já znám…
Počkat! Ona se na mě usmála! Co teď!? Usměj se taky ty blbče! Úlovek z Íránu jen tak někdo nemá!

 

Nahodím úsměv, připomínající spíše šilhajícího koně, než nějaký ten svůdný, který bych si přál. A tak se dívka jen nahlas zasměje… Ale počkat, to je ono! Holky mají rády, když je chlapec rozesměje. Třeba bych ji mohl ukázat i ty mé díry v ponožkách. Počkat co…??? Díry v ponožkách??? To má být vtipný Tomáši??? Navíc máš ponožky v sandálech! Tobě už úplně hrabe z té cesty! Takhle se balí holky? Vzpamatuj se a udělej raději něco milého, to ti přece vždycky šlo tak dobře a kolik žen si na to už ulovil.

 

Ty vole nestrkej si ty brčka do nosu! To je v háji! Já už ani nevím jak na to. Se úplně potím a začínám kokokoktat i v mojich myšlenkách. Ok klid Tome, náhoď výraz, že máš všechno totálně na háku a tahle restaurace ti patří a vlastně jsi i vynalezl parní stroj a počítače. Holky baštěj tyhle pohledy.

 

To je ono! Ona na mě pořád kouká a né úplně blbě. Co teď? Běž za ní ty vole, ta je jasná! Tě chce, jako žádná jiná! Běž za ní a úplně normálně ale s drsným podtónem milého hocha co se tváří, že jí vlastně ani nechce se zeptej, jestli jí můžeš pozvat na kafe. Ale ona už kafe pije! To je právě ten vtip, chápeš!?! A joooo…To je chytré! Tak jdu na to!

 

“Ahoj, tak jak je co? To je káva? Ty piješ kávu? Máš ráda kávu? Já piju támhle kávu.”

 

Tak teď si to hochu solidně posral.

 

“No, piju kávu.” odpoví opatrně slečna.

 

“Oukeeeeeeeey… takžeeeeeee…”

 

Ty jsi totální vůl Tomáši! Takovej trapas! Rychle něco rozumného řekni nebo uteč!

 

“Hele dívej, chceš vidět díry co mám v ponožkách?”

 

Ta letěla tak rychle pryč, že ani kávu nedopila chuděra. Raději se asi budu držet toho tuktuku a ženy si nechám až na pak. Mám to tady těžký.