Posted on

8 měsíců co jsem na této šílené cestě domů…

Ale už o dlouhé 3 měsíce se tahle cesta prodloužila a i tím i prodražila, nemluvě o mnoha problémech co mě potkalo.
Co teď že? Chybí dostatek peněz na zdárné dokončení cesty. Nechci se vzdát a ukončit cestu. Chci bojovat dál.

 

Každý problém má řešení a většinou více než jedno.

 

V plánu bylo přerušit cestu na 3 měsíce a odletět znovu do Anglie, kde jsem si na tuto cestu vydělával a tam si na zbytek cesty a na náhradní díly opět vydělat.

 

Když jsme vám tohle pověděl na live streamu, tak jste moc nesouhlasili s přerušením a rádi by jste mě podpořili v pokračování této cesty. Toho velkého zájmu co mi od vás přišlo a stále chodí si opravdu moc vážím!

 

Zkusím teda založit v příštím týdnu startovač.cz, kde během jednoho měsíce můžete přispět na Tomikovou cestu domů a koupit si tak pohled, suvenýr z cesty, knížku nebo jinou odměnu. Díky vašemu příspěvků, bych tak mohl dokončit zdárně cestu domů.

 

Když se však požadovaná částka nevybere, tak se svět nezhroutí ale cesta se přeruší na 3 ty měsíce, abych si tak v Anglii na dokončení cesty vydělal.

 

Tak to zkrátka je. Nechci se vzdávat ale chci dál bojovat a pokračovat. Čeká mě Írán, na který chci být pořádně připraven, jelikož cesta přes něj nebude lehká. Navíc bych vám rád to Žihadlo už brzo doma ukázal a taky se neskutečně těším až uvidím mou rodinu, přátelé a mého psa Fredyho.

 

Budu rád i nadále za vaší podporu a hezký Velikonoce přeji.