Tomík na cestách | Ve třech se to táhne lépe !
2042
post-template-default,single,single-post,postid-2042,single-format-standard,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.13, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Ve třech se to táhne lépe !

Ve třech se to táhne lépe !

Mám super zprávy!

 

Na 3 týdny se k cestě připojí kámoši z Hranic! Pepovi jsem sehnal tuhle krásku a Jardu povezu na zadních sedačkách mého Žihadla! Doufám ale že se všichni vystřídáme, protože řídít Royal Enfild v Indii je sen nejednoho motorkáře či dobrodruha!

 

Rádi by jsme navštívili Nepál, Varanasi a přes Tadž Mahal dojeli do Dillí. Bude to neskutečné dobrodružství a obrovská změna po pár měsících samoty na cestě. Těším se snad víc než kluci samotní! Navíc mi dovezou sýýýýr, nějakou klobásku ale i kamerku Gopro na zbytek cesty, pro lepší záběry a já doufám, že se jim do batohu vleze i plnej demižon!

 

Jo a v tuktuku jsem vyměnil poničenej píst a teď jede zas jako novej a aby toho nebylo málo, tak Pepa, jako mechanik mi poradí a pomůže na co si dát se Žihadlem příště pozor nebo co se jak opravuje. Něco za ty měsíce už vím ale bude fajn to slyšet i hezky česky. Prostě dar z nebes přiletí.

 

Nenapadá vás ještě něco co bych potřeboval dovést? Nějak mi to teď v euforii nemyslí. Ne že by mi jindy myslelo ale víš jak.Pro zlepšování funkce webu používáme cookies.      
Rozumím