Tomík na cestách | Přednášky
1615
page-template-default,page,page-id-1615,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.13, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Přednášky

„Na kole do Gruzie a zpět“

 

Tomáš Vejmola, nebo také Tomík na cestách není žádný velký cestovatel a to doslova. Bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s cyklistikou vyrazil na cestu dlouhou 7 000km. Do Gruzie a zpět s 50 eury v kapse a přihlouplým výrazem na tváři s nevědomosti co ho čeká.

 

Poví vám příběh o tom jak projel 8 zemí za 101 dní. Jak byl vyhnán bezdomovcem z jeho příbytku, jakou péči dostal na Ukrajině, Turecku či v Rusku. A také proč mu muslim umýval záda a jak se dokázal dorozumět bez pořádné znalosti angličtiny.

 

Své historky, fotky i videa po celou cestu sdílel na svůj Youtube kanál – Tomík na cestách     a bavil tak mnoho lidí. Teď objíždí republiku (* pozn. redaktora :“otázka je jestli tu naší, nebo jinou že…“) a na přednáškách baví všechny generace Live.

 

Přijďte si poslechnout pár veselých i příšerných historek a třeba se i dozvědět, jak je cestování snadné a jednoduše boží.

Máte zájem o přednášku? Neváhejte mě kontaktovat. Jakmile budu k dispozici odpovím Vám a domluvíme si termín.

Pro zlepšování funkce webu používáme cookies.      
Rozumím